Visa Gold

 • Izcila apdrošināšana

  Bezmaksas ceļojumu (t. sk. aktīvā atpūta) un pirkumu apdrošināšana jums un jūsu ģimenei
 • RELAX lojalitātes programma

  Iepērcieties ar atlaidēm un krājiet punktus balvām
 • Prioritāra apkalpošana

  Īpaša apkalpošana bankas filiālēs un iespēja izmantot Concierge servisu

Kredītlimits

Individuāli piemērots kredītlimits

Visa Gold karte palīdzēs elastīgāk plānot jūsu finanses. Kredītlimits sniedz drošības un atbalsta sajūtu, veicot lielākus pirkumus vai saskaroties ar neplānotiem izdevumiem.


Gold karte sniedz iespēju saņemt individuāli piemērotu kredītlimitu līdz 15 000 EUR ar procentu likmi no 9 % gadā, kas tiek pielāgots atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām.

Bezprocentu periods līdz 45 dienām

Iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas

 

Bezprocentu periods līdz 45 dienām – ir laiks, kurā par izlietoto kredītlimitu procenti netiek ieturēti.

Ja atmaksāsiet izmantotos kredīta līdzekļus pilnā apmērā līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta procenti nebūs jāmaksā.

Kredīta atmaksa

Jūs varat plānot izmantoto līdzekļu atmaksu, kā jums šķiet visērtāk:

 • izlietoto kredītlimita summu varat atmaksāt pamazām, katru mēnesi līdz 15. datumam veicot minimālo atmaksu 5% apmērā no izlietotās kredītlimita summas, un procenti tiks aprēķināti tikai no atlikušās izlietotās summas;
 • ja iztērēto līdzekļu atmaksu plānojat veikt konkrētā laika periodā, jums ērti varētu būt maksājumi ar vienādu summu katru mēnesi;
 • ja izlietoto kredītlimita summu atmaksāsiet līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti par kredītlimita izmantošanu netiks ieturēti.

 

 

Apdrošināšana

Ceļojumu apdrošināšana jums un jūsu ģimenei

Dodoties ceļojumos uz ārzemēm, jums un jūsu ģimenei (laulātajam un bērniem līdz 18 gadiem, ģimenei ceļojot kopā) Visa Gold karte nodrošina ceļojumu apdrošināšanu bez maksas.

 

Gold kartes ceļojumu apdrošināšana garantē:
•    veselības apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    ceļojumu neērtību apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    juridiskās palīdzības apdrošināšanu ceļojumu laikā;
•    civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu ceļojumu laikā.

 
Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā arī tad, ja ceļojuma apmaksa nav veikta ar jūsu Gold karti.

Ceļojuma mērķis var būt komandējums, mācības , atpūta vai jebkāds cits. Apdrošināšana attiecas uz pirmajām 90 kalendārajām dienām katrā braucienā, savukārt braucienu skaits gada laikā nav ierobežots. Apdrošināšanas prēmijas ir attiecināmas uz maksājumu karšu lietotājiem vecumā līdz 80 gadiem (neieskaitot). Klienti vecumā pēc 80 gadiem netiek apdrošināti.

 

Uzziniet vairāk par Gold kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

Pirkumu apdrošināšana

Iepērcieties droši, jo ikviens jūsu pirkums, kas iegādāts ar Gold karti, ir apdrošināts pret zādzību 90 dienas no pirkuma brīža.

 

Neatkarīgi no tā, vai pirkumu esat veicis Latvijā, internetā vai jebkur citur pasaulē, pašrisks preces zādzības gadījumā būs tikai  60 EUR un atlikušo preces vērtību līdz 1000 EUR atlīdzinās Visa Gold pirkumu apdrošināšana. Apdrošināšana ir spēkā 90 dienas no pirkuma iegādes brīža.
 

Uzziniet vairāk par Gold kartes apdrošināšanu un nosacījumiem.

Kontakti

Ja noticis negadījums un jums nepieciešams apdrošināšanas speciālista padoms vai palīdzība, jebkurā laikā sazinieties ar BTA apdrošināšanas palīdzības dienestu bankas Citadele klientiem pa tālruni +371 27 81 89 99 vai +371 26 12 12 12 un jūs saņemsiet tūlītēju atbildi uz ikvienu jautājumu.


Kontakti BTA pārstāvniecībām.

 

Ik dienu 24 stundas diennaktī jūsu rīcībā ir Visa klientu serviss, kas izskaidros apdrošināšanas nosacījumus un palīdzēs rast atbildi uz ikvienu jautājumu. Vienkārši piezvaniet 67010000.

Lojalitātes programmas

RELAX atlaides

RELAX atlaižu un īpašu piedāvājumu programmas ietvaros jūs saņemsiet atlaides no 5% līdz 90% vairāk kā 400 tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī īpašus piedāvājumus restorānu apmeklējumiem, pirkumiem, ceļojumiem un atpūtai ik mēnesi.

 

- ikmēneša piedāvājumi

- RELAX atlaižu katalogs

RELAX punkti

RELAX punktu programmas ietvaros par norēķiniem, kas veikti ar Visa Gold kredītkarti, jūs saņemat punktus.

Punktu krāšana:  1 eiro = 1 punkts
Lai sāktu krāt punktus, jums ir jāreģistrējas programmai. Turpmāk par katru ar jūsu Visa Gold kredītkarti iztērēto pilno 1 EUR tiks piešķirts 1 punkts. Punkti tiek skaitīti par pirkumiem, kas veikti Latvijā, ārzemēs un internetā.
Uzkrātajiem punktiem nav derīguma termiņa – varat tos tērēt pakāpeniski vai krāt ilgāku laiku kādam lielākam mērķim.

 

Punktu tērēšana
Sakrātos punktus varat apmainīt pret vērtīgām balvām no plašā balvu klāsta.

 • Gardēžiem - zinošiem vīnu speciālistiem, restorānu kultūras baudītājiem un labas kafijas cienītājiem. Šajā sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo.
 • Atpūta - izvēlieties sev piemērotāko no atpūtas piedāvājumiem – sākot ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām, kultūras pasākumiem, un beidzot ar relaksējošas vai garīgas atpūtas piedāvājumiem.
 • Iepirkšanās - apmainiet nopelnītos punktus pret dāvanu kartēm jūsu iecienītajos apģērbu, apavu, bērnu preču vai mājas un dārza preču veikalos.
 • Ceļošana - šajā sadaļā atradīsiet ceļojumu piedāvājumus tuvākiem un tālākiem galamērķiem, kā arī dažādus ar ceļošanu saistītus aksesuārus.

 

Uzziniet vairāk par RELAX punktu programmu.

Priority Pass karte

Izbaudiet laiku, kas jāpavada lidostā, mierīgi atpūšoties, lasot jaunāko presi un baudot atspirdzinošus dzērienus.

 

Priority Pass karti jūs varat saņemt bez maksas, un tā sniegs iespēju apmeklēt vairāk nekā 950 VIP atpūtas zonas vairāk nekā 400 pilsētās 120 valstīs.

 

Cenu par katru VIP telpas apmeklēšanas reizi varat apskatīt cenrādī.

 

Prioritāra apkalpošana

Prioritāra apkalpošana

Īpaša apkalpošana bankas filiālēs

Mēs novērtējam mūsu klientu sasniegumus un  labi zinām, ka laiks ir nauda.

Visa Gold kartes īpašnieki tiek apkalpoti ātrāk filiāles, kur var veidoties rinda, lai samazinātu laiku, ko pavadāt gaidot un ātrāk saņemtu augstākā līmeņa apkalpošanu pie mūsu bankas speciālistiem.

Concierge serviss

Privātais sekretārs - palīdzība ikdienā un darbā

Citadele Concierge serviss ir privātā sekretāra pakalpojumi, ko kā Visa Gold īpašnieks jūs varat izmantot par papildu samaksu 200 EUR/ gadā.

Lidmašīnas biļetes, galdiņš smalkā restorānā, loža operas pirmizrādē vai ziedu sarūpēšana tuvam cilvēkam jebkurā pasaules pilsētā – to visu un vēl vairāk nepieciešamības gadījumā paveiks mūsu Concierge servisa speciālisti.

Izmantot Concierge servisa pakalpojumus varat neatkarīgi no tā vai atrodaties mājās vai ārzemēs. Sazinieties ar mūsu speciālistiem un mēs ar prieku palīdzēsim jums rast risinājumu jebkurā situācijā.

 

Concierge servisa speciālisti būs jūsu rīcībā pa tālruni +371 6710 7610 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00. 

Papildu atlaides

Atlaide kartes mēneša maksai

Aktīvi norēķinoties ar Visa Gold kredītkarti ikdienā, jums ir iespēja saņemt atlaidi kartes mēneša maksai līdz pat 100% apmēram.

 

 

Pamata un papildu Kartes kopējā iegrāmatoto pirkumu summa Kartes lietošanas pusgadā* ir:

 

Atlaides apjoms pamata Kartes mēneša maksai nākamiem 6 (sešiem) mēnešiem, skaitot no Kartes lietošanas pusgada sākuma datuma:

EUR 6 000 (ieskaitot)

100% atlaide maksai par pamata Karti mēnesī

EUR 4 500 (ieskaitot)

50% atlaide maksai par pamata Karti mēnesī

 

Piemērs: ja karte izdota 2017. gada janvārī, pilnu 6 mēnešu periods beidzas 2017. gada 31. jūlijā. Ja šajā laika posmā ar Visa Gold kredītkarti veikto pirkumu summa ir       6 161,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar 2017. gada augustu, Visa Gold kredītkarte būs bez mēneša maksas.

 


Uzziniet vairāk par kartes mēneša maksu sadaļā Cenrādis.
 

* Par kartes lietošanas pusgadu uzskatāms katrs 6 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________

Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi pusgadā.

Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz bezmaksas klientu atbalsta servisa tālruni +37176010000.

Nosacījumi kartes iegūšanai

Kā pieteikties kartei?

Lai saņemtu Gold karti, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar pozitīvu kredītvēsturi un ikmēneša ienākumiem 260 EUR apmērā vai vairāk, pēc nodokļu nomaksas.

 

Vairāk par kartes mēneša maksu un citu pakalpojumu cenām uzziniet sadaļā Cenrādis.

 

 

Iepazīties ar Visa Gold (USD valūtā) kredītkartes aprakstu, un to noformēt varat šeit.